سامانه فیش حقوقی و
قرارداد اینترنتی فیشی‌نو

در کمتر از 5 دقیقه برای تمام پرسنلتان فیش حقوقی اینترنتی صادر کنید، قرارداد ارسال کنید و به درخواست های کسر اقساط، ضمانت بانکی و کسر از حقوق، پاسخ دهید. هوش مصنوعی به شما کمک می کند تا سریع‌ترین باشید.

30,000+

کاربر ماهیانه

50+

سازمان همکار

120,000+

سند امضا شده

100%

کاملا حفاظت شده

header human - زانیس دیجیتال | راهکار دیجیتال برای توسعه کسب و کار
slider v2 main image structure - زانیس دیجیتال | راهکار دیجیتال برای توسعه کسب و کار

برخی از امکانات سامانه فیشی‌نو

 • نمایش و تولید PDF
 • امکان دریافت فیش حقوقی و قرارداد در قالب فایل PDF در پنل کاربران وجود دارد.

 • ارسال فایل
 • امکان ارسال فایل برای پرسنل شامل فرم های خام PDF یا Word و دریافت فرم تکمیل شده در سامانه تعبیه شده است. مکانیزمی شبیه به ایمیل ولی در قالب رسمی و مستقر در بستر نرم‌افزار.

  مرکز ارسال فایل در نرم افزار فیشی نو

 • نسخه موبایل
 • کارکنان به راحتی می توانند با کد ملی و رمز عبور به سامانه وارد شوند و فیش حقوقی و سایر اسناد ارسال شده توسط کارفرمایان را بصورت آنلاین از طریق کامپیوتر، تبلت و یا موبایل مشاهده نمایند.

  نرم افزار صدور فیش حقوقی و قرارداد آنلاین فیشی نو

 • آرشیو نامحدود
 • امکان ذخیره‌سازی اسناد ارسالی شامل فیش حقوقی، قراردادهای کار و برگه‌های سهامداری به صورت نامحدود در سامانه زانیس دیجیتال مهیا شده است. اطلاعات این اسناد به صورت امن در فضای ابری سرورهای اختصاصی شرکت زانیس دیجیتال ثبت شده و کاربران در هر زمانی و هر مکانی تنها با اتصال به اینترنت و بدون هیچ محدودیتی امکان استفاده از آن را خواهند داشت.

  آرشیو نامحدود فیش حقوقی

 • دبیرخانه الکترونیک
 • امکان ارسال پیام عمومی به تمامی پرسنل یا پیام به صورت گروهی به تفکیک محل اشتغال پرسنل در سامانه پیش بینی شده است. پیام ارسالی می تواند به صورت بخشنامه، نامه اداری، اطلاعیه صادر شود. برای به صورت خودکار برای تمامی پیام‌های ارسالی شماره بایگانی معتبر و قابل رهگیری ایجاد می شود.

  دبیرخانه الکترونیک فیشی نو

 • امضای الکترونیک اسناد
 • برخی از اسناد مانند قراردادهای کاری نیاز به ثبت امضای پرسنل دارند. این مورد با ارسال کد یکبار مصرف به شماره همراه کاربر و ثبت کد در ذیل قرارداد پیش بینی شده است

  نمونه امضای الکترونیک قرارداد

 • پشتیبان گیری دائمی
 • کلیه اطلاعات در سرورهای قدرتمند و اختصاصی شرکت زانیس دیجیتال نگهداری شده و نرم افزار برای هر مجموعه به صورت کاملا ایزوله نصب و اجرا می‌گردد. دسترسی به اطلاعات ثبت شده با چند لایه حفاظت فیزیکی و نرم افزاری محدود شده است. همچنین از تمامی اطلاعات به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه شده و در دو سرور مجزا نگهداری می شوند.

امکان دریافت فیش حقوقی و قرارداد در قالب فایل PDF در پنل کاربران وجود دارد.

امکان ارسال فایل برای پرسنل شامل فرم های خام PDF یا Word و دریافت فرم تکمیل شده در سامانه تعبیه شده است. مکانیزمی شبیه به ایمیل ولی در قالب رسمی و مستقر در بستر نرم‌افزار.

مرکز ارسال فایل در نرم افزار فیشی نو

کارکنان به راحتی می توانند با کد ملی و رمز عبور به سامانه وارد شوند و فیش حقوقی و سایر اسناد ارسال شده توسط کارفرمایان را بصورت آنلاین از طریق کامپیوتر، تبلت و یا موبایل مشاهده نمایند.

نرم افزار صدور فیش حقوقی و قرارداد آنلاین فیشی نو

امکان ذخیره‌سازی اسناد ارسالی شامل فیش حقوقی، قراردادهای کار و برگه‌های سهامداری به صورت نامحدود در سامانه زانیس دیجیتال مهیا شده است. اطلاعات این اسناد به صورت امن در فضای ابری سرورهای اختصاصی شرکت زانیس دیجیتال ثبت شده و کاربران در هر زمانی و هر مکانی تنها با اتصال به اینترنت و بدون هیچ محدودیتی امکان استفاده از آن را خواهند داشت.

آرشیو نامحدود فیش حقوقی

امکان ارسال پیام عمومی به تمامی پرسنل یا پیام به صورت گروهی به تفکیک محل اشتغال پرسنل در سامانه پیش بینی شده است. پیام ارسالی می تواند به صورت بخشنامه، نامه اداری، اطلاعیه صادر شود. برای به صورت خودکار برای تمامی پیام‌های ارسالی شماره بایگانی معتبر و قابل رهگیری ایجاد می شود.

دبیرخانه الکترونیک فیشی نو

برخی از اسناد مانند قراردادهای کاری نیاز به ثبت امضای پرسنل دارند. این مورد با ارسال کد یکبار مصرف به شماره همراه کاربر و ثبت کد در ذیل قرارداد پیش بینی شده است

نمونه امضای الکترونیک قرارداد

کلیه اطلاعات در سرورهای قدرتمند و اختصاصی شرکت زانیس دیجیتال نگهداری شده و نرم افزار برای هر مجموعه به صورت کاملا ایزوله نصب و اجرا می‌گردد. دسترسی به اطلاعات ثبت شده با چند لایه حفاظت فیزیکی و نرم افزاری محدود شده است. همچنین از تمامی اطلاعات به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه شده و در دو سرور مجزا نگهداری می شوند.

آشنایی یک دقیقه‌ای با
سامانه هوشمند فیشی‌نو

الکترونیکی گواهی کسر اقساط - زانیس دیجیتال | راهکار دیجیتال برای توسعه کسب و کار
why 7learn human 1 - زانیس دیجیتال | راهکار دیجیتال برای توسعه کسب و کار

چرا فیشی‌نو کاملترین سامانه ایرانی است؟

ارسال اطلاعات، ساخت پنل کاربری پرسنل و ... فقط با یک کلیک

امکان امضای آنلاین فیش حقوقی و قراردادهای پرسنلی

صدور آنلاین انواع گواهی کسر اقساط، ضمانت، اشتغال به کار و ...

دارای نسخه کاملا مناسب برای کار در موبایل (ریسپانسیو)

پشتیبان گیری روزانه، هفتگی و ماهیانه

نظرات برخی از مشتریان

سوالات متداول

هزینه خرید نرم‌افزار بسته به تعداد پرسنل متغیر بوده و به صورت پلن‌های  100، 250، 500، 1000، 2000 و 4000 نفری تقسیم شده است. جهت اطلاع از قیمت دقیق لطفا فرم درخواست مشاوره رایگان را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

بله، با استفاده از آخرین تکنولوژی برنامه نویسی تحت وب و بروزرسانی دائمی سخت‌افزار و نرم‌افزار سامانه فیش حقوقی اینترنتی فیشی‌نو این برنامه توانایی پاسخ دهی به بیش از 1,000,000 کاربر در روز بدون افت کیفیت و سرعت را دارد.

نرم‌افزار فیش حقوقی آنلاین فیشی‌نو به صورت پیش فرض بر روی سرورهای شخصی شرکت زانیس دیجیتال نصب و اجرا می گردد که از نظر امنیتی دارای سه لایه‌ی امنیتی سخت افزاری و دو لایه ‌ی امنیتی نرم افزاری هستند و در طی فعالیت از سال 1390 تا امروز با بیش از 30.000 کاربر فعال ماهیانه هیچ مشکلی به‌وجود نیامده است. البته این امکان برای شرکت های دارای بیش از 1000 نفر پرسنل وجود دارد که نرم‌افزار بر روی سرور کارفرما نصب گردد.

بله. با توجه به استعلامی که از اداره کار و تعاون صورت گرفته است (سند مکتوب در دفتر شرکت موجود است) امکان ثبت امضای پیامکی برای تمامی پرسنل وجود داشته و این امضا در محاکم قضائی قابل استناد است.

بله. مدیران سیستم این اختیار را دارند که در زمان ارسال اسناد تاریخ انقضای هر سند را تعیین نمایند. همچنین این امکان در سامانه تعبیه شده است که هر سند صرفا یکبار توسط پرسنل رویت شده و از آن پس امکان رویت مجدد آن وجود نداشته باشد.

پشتیبانی سامانه فیش حقوقی آنلاین فیشی‌نو به صورت ارسال تیکت در سامانه مشتریان، تماس تلفنی، پشتیبانی آنلاین و یا درصورت درخواست کاربر به صورت مراجعه حضوری است.

خیر. نرم‌افزار فیش حقوقی و قرارداد اینترنتی فیشی‌نو به گونه‌ای طراحی شده است که هیچ محدودیتی در تعداد ستون‌ها، محل ستون‌ها و ترتیب آنها وجود ندارد. استفاده از یک شیوه‌ی ابتکاری در خواندن محتویات فایل اکسل به کاربر این امکان را می‌دهد که به هر نحو دلخواه فایل اکسل را آماده و در سیستم ارسال نماید. این مورد برای تمامی گزارشات قابل ارائه در نرم‌افزار صدق می کند.

 1. ارسال و نمایش قرارداد اینترنتی با قابلیت امضای پیامکی توسط پرسنل (قابل استناد در اداره کار و محاکم قضائی)
 2. ارسال و نمایش برگه سهامداری به سهامداران مجموعه
 3. تعریف انواع درخواست شامل “گواهی کسر اقساط”، “معرفی‌نامه به بیمه”، “درخواست مساعده”، “درخواست سنوات”، “درخواست مرخصی” و غیره بدون محدودیت و بصورت کاملا هوشمند
 4. امکان مشروط کردن چاپ درخواست به تایید مدیریت
 5. ارسال نامه به تفکیک بخش، گروه، کد ملی یا شماره پرسنلی اعضا
 6. گفتگوی دو طرفه با قابلیت ارسال فایل توسط کارفرما و پرسنل
 7. ارسال بخشنامه به تمامی پرسنل
 8. ارسال فایل (اکسل – PDF – ورد – تصویر و … ) برای پرسنل
 9. درخواست تکمیل اطلاعات توسط پرسنل و ثبت آن بعد از تایید مدیریت
 10. نسخه موبایل با قابلیت دریافت فایل PDF فیش حقوقی و قرارداد و نسخه مناسب برای چاپ انواع گزارش برای پرسنل
 11. امکان تهیه کتابچه گزارش‌ها به‌صورت PDF به تفکیک ماه یا محل کار پرسنل

بله، سامانه فیش حقوقی آنلاین فیشی‌نو دارای قسمت های پشتیبان گیری و بازگردانی فایل پشتیبان می باشد تا کاربران براحتی از اطلاعات خود پشتبانی تهیه نمایند.

در حال حاضر اپلیکیشن اندروید سامانه فیش حقوقی آنلاین فیشی‌نو در دسترس است. نسخه iOS این سامانه نیز بزودی فعال خواهد شد.

بله، به علت حفظ امنیت کاربران، تمامی نسخه‌ها بر روی دامین اختصاصی کارفرما نصب و اجرا می‌شوند.

برای دریافت مشاوره و سفارش با شرکت زانیس دیجیتال تماس حاصل نمائید و یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل کنید.

در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و یا می توانید به صورت آنلاین سفارش (سفارش آنلاین سامانه فیشی‌نو) دهید.

خرید سامانه با تخفیف دائمی

کدهای تخفیف فقط تا پایان امشب معتبر هستند.

100 نفره

100,000,000 ریال
50,000,000 ریال

250 نفره

125,000,000 ریال
62,500,000 ریال

500 نفره

150,000,000 ریال
75,000,000 ریال

1000 نفره

250,000,000 ریال
125,000,000 ریال

2000 نفره

400,000,000 ریال
200,000,000 ریال

4000 نفره

600,000,000 ریال
300,000,000 ریال

نکات مهم قبل از خرید :

 • تحویل 24 ساعت پس از ثبت سفارش در روزهای کاری و در روزهای تعطیل، در اولین روز کاری بعدی خواهد بود.
 • پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 21 به صورت آنلاین در وب سایت، ایتا و تلگرام زانیس دیجیتال انجام می‌شود.
 • برای ورود اطلاعات به برنامه نیاز به هیچ نرم‌افزار خاصی نیست. تنها یک فایل اکسل کفایت می‌کند. مابقی موارد به صورت خودکار انجام شود.
 • در صورتی که وب سایت یا دامنه دارید، سامانه با دامنه شما تحویل می‌گردد در غیر این صورت سامانه با یک ساب دامین از fishino.ir تحویل می‌گردد.
 • سامانه خریداری شده به صورت کاملا ایزوله و امن تحویل شما می‌گردد. هیچ کس به غیر از شما به اطلاعات مندرج در سامانه دسترسی نخواهد شد.

سوالی دارید ؟

درخواست مشاوره رایگان

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟
از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.
[تعداد رای: 3 میانگین رتبه: 3.7]
واتس اپسامانه فیش حقوقیتماس با ما

درخواست نسخه دمو

جهت درخواست نسخه دمو
فرم زیر را تکمیل نمایید.

نرم افزار حقوق و دستمزد